תיקון והתקנת דודי שמש וחשמל במודיעין

השירותים שלנו

  • ניקוי אבנית
  • תיקון והתקנת קולטים
  • עד 10 תשלומים ללא ריבית
  • תיקון והתקנת דודי שמש וחשמל
  • החלפת גוף חימום ו\או תרמוסטט
  • מעל 12 שנות ניסיון ומאות לקוחות ממליצים
  • צוות מקצועי ומיומן עומד לרשותכם בכל שאלה

דודי שמש במודיעין

את דודי השמש על הבתים במודיעין ניתן לראות בכל פינת רחוב ובכל שכונה. חלק ניכר מהם הותקן על ידי חברת "אנרגיית הטבע" הפועלת בעיר וסביבתה ובערים ואזורים אחרים בארץ. בנוסף לכך, היא מתקינה דודי חשמל, וכן, מערכות סולריות לחימום מים בבתים גבוהים שלא ניתן להקים עליהם דודי שמש לכל הדירות מפאת חוסר מקום על הגג. לחברה יש מגוון רחב של דודי שמש בנפחים שונים. 80 ליטר עד שתי נפשות, 120 ליטר עד 4 נפשות, 150 ליטר עד 5 נפשות ו200 ליטר מעל 5 נפשות. טבלה זאת הינה מומלצת אבל לקוח יכול לסטות ממנה עקב נסיבות שונות. בעלי משפחה העומדת להתרחב יכולים, בהחלט, להזמין דוד בקיבולת גדולה יותר מתוך מחשבה על העתיד. היות והקולט נבחר על פי נפח הדוד אזי גם הקולט יהיה גדול יותר או כזה המסוגל לייצר תפוקת חום גבוהה יותר. מערכות אלו מחזיקות מעמד כ 10 שנים ויותר, ומשום כך, כדאי ורצוי לעשות תכנון ארוך טווח. התקנת דודי שמש במודיעין מתבצעת על פי כל התקנים הנדרשים והחברה המייצרת את הדוד מעניקה את ההסמכה לכל מתקין מטעמה.

אנרגיית הטבע מתקינים דודי שמש גם במודיעין

מתקין דודי שמש ודוד חשמל במודיעין יכול להתקין אותם על גגות שטוחים ו/או גגות רעפים משופעים. הצבת הדוד נעשית, לרוב, בעמידה כדי למזער יצירת אבנית וכדי להאריך את חייו. יחד עם זאת, בלית ברירה ניתן גם להניח אותו במצב מאוזן. את הדוד ניתן להניח על הגג או בתוך הבית וההחלטה על כך נובעת מסיבות אסתטיות בעיקר. דוד על גג רעפים יבלוט ויכער אותו. החיבור בין הקולטים לדוד יעשה באמצעות אביזרים מתאימים, ובין היתר, יוכנסו אלמנטים כמו שסתום לחץ, ברז ערבול, ברז ניתוק ועוד. הקולטים יוצבו כשפניהם דרומה ובזווית של כ 45 מעלות. כך, הן יצליחו להיחשף בצורה המרבית לקרני השמש לאורך מרבית שעות האור. בתוך הקולטים מתבצע, למעשה, תהליך החימום. כל קולט הוא מעין קופסה אטומה אשר בחלקה העליון יש זכוכית דרכה נכנסות קרני השמש. הגוף הפנימי מורכב מחומרים כהים ומבודדים האוגרים חום ושומרים עליו. החום המצטבר מחמם את המים הנמצאים בצינורות המתוחים לאורך הקולט. מים אלו מגיעים לדוד ומשם לברזים. קולטים מיוצרים עם סוגי חומרים שונים שחלקם מבודדים ואחרים חזקים המשמשים כמסגרת.

דודי שמש מיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין ועל פי תקנים מקובלים. בכל דוד יהיה שילוב של חומרים נדרשים כמו: ציפויי אימייל פנימיים, פוליאוריטן שהינו חומר מבודד מעולה, פח צבוע המשמש כמסגרת ועוד. בכל דוד יש גוף חימום המחובר למקור חשמל שנועד לחימום מים בימים קרים נטולי שמש. חברת "אנרגיית הטבע" מעסיקה צוותים מיומנים למשימותיה השונות. הם יגיעו לכל בית במהירות האפשרית ויבצעו, בין היתר, תיקונים שונים על פי קריאה מיוחדת או הזמנה מסודרת. תקלות יכולות להיווצר עקב פיצוץ בצנרת, גוף חימום שנשרף, הצטברות אבנית, שבר זכוכית בקולט ועוד. בכל ניידת שירות של החברה יש חלקי חילוף תקניים המאושרים על יד היצרנים השונים. במידה ויוחלף דוד או קולט, יפונו המקולקלים מהבית. על דודי שמש חדשים ניתנת אחריות יצרן. במידה והמתקין הינו מוסמך חברה, כמו במקרה של חברת "אנרגית הטבע" אזי אחריות ההתקנה מוטלת אף היא על היצרן. החברה  המתקינה מספקת אחריות על מגוון העבודות שהיא מבצעת כך, שכל לקוח יכול להיות רגוע בקשר לנושאים אלו. מומלץ לבחור בחברה בעלת מוניטין אשר מספקת ומתקינה את המערכות הראויות ביותר. כל השקעה כזאת מתבצעת לטווח ארוך וכדאי שתהיה מחושבת וטובה.

מתקין מורשה דודי שמש כרומגן ואמקור

לקוחות ממליצים

מירי

שירות מעולה במחירים מצוינים
5.0
2019-01-22T20:41:20+00:00
שירות מעולה במחירים מצוינים
5
1

מידע שימושי לשירותכם

איך עובד דוד שמש
Uncategorized

איך עובד דוד שמש

איך עובד דוד שמש? בכל בית או מבנה שבו מתגוררים ושוהים אנשים יש צורך לחמם את המים בברזים. קיימות שיטות

הנפחים המומלצים לפי מספר הנפשות

2 נפשות ומעלה

דוד שמש 80 ליטר

3 נפשות ומעלה

דוד שמש 120 ליטר

4 נפשות ומעלה

דוד שמש 150 ליטר

5 נפשות ומעלה

דוד שמש 200 ליטר

אנו מומחים לתיקון והתקנת כל דודי השמש והחשמל

אנו בחברת אנרגיית הטבע מתחייבים לשירות מקצועי ולאחריות מלאה על כול עבודה, אנו מתחייבים לתת שירות לשביעות רצונם של כל לקוחותינו.

כל הדוודים שאנו מספקים עומדים בתקן הישראלי המחמיר IS-9001 ונושאים תו תקן ישראלי.

מעוניינים בהצעה משתלמת במיוחד?

לפרטים נוספים חייגו אלינו 050-800-5862 או מלאו את הטופס משמאל ונשוב אליכם בהקדם.