תיקון והתקנת דודי שמש וחשמל בתל אביב

השירותים שלנו

  • ניקוי אבנית
  • תיקון והתקנת קולטים
  • עד 10 תשלומים ללא ריבית
  • תיקון והתקנת דודי שמש וחשמל
  • החלפת גוף חימום ו\או תרמוסטט
  • מעל 12 שנות ניסיון ומאות לקוחות ממליצים
  • צוות מקצועי ומיומן עומד לרשותכם בכל שאלה

דודי שמש בתל אביב

תל אביב הינה העיר הגדולה ביותר בישראל וגרה בה אוכלוסיה רבה ומגוונת הצורכת שירותים שונים וביניהם שירותי טיפול בדודי שמש ודוד חשמל. החוק הישראלי מחייב התקנת דודי שמש על גגות בתים פרטיים ועל בניינים של עד 8 קומות. בבתים של 9 קומות ומעלה אין חובה כזאת מאחר ואין די מקום על הגג להקמת מערכות לכל הדירות. במקרים אלו ניתן להקים מערכות סולאריות אשר מספקות מים חמים במרוכז לכל הדירות. תל אביב הינה העיר שיש בה את הכמות הרבה ביותר של בניינים גבוהים ובחלקם הותקנו מערכות סולריות כאלו. חברת "אנרגית הטבע" מתמחה בהתקנות, תיקונים ותחזוקות של דודי שמש וחשמל ומערכות סולאריות והיא מספקת שירותיה בתל אביב, בכל גוש דן ובאזורים אחרים בארץ. דוד שמש מורכב משני חלקים עיקריים. הקולטים אותם מציבים על הגג, והדוד עצמו שיכול להיות מותקן על הגג או בתוך הבית על פי בחירת הלקוח. רבים מהלקוחות הפרטיים שלבתיהם יש גגות רעפים מעדיפים להתקינו בתוך הבית בגלל שדוד שמש המזדקר על גג פוגם במראה שלו.

מתקין דודי שמש בתל אביב

מבחינים במגוון רחב של קולטים ודודי שמש במגוון נפחים. 80 ליטר עד  2 אנשים, 120 ליטר עד 4 נפשות, 150 ליטר עד 5 נפשות, 200 ליטר מ5 נפשות ומעלה. את גודל הקולטים מתאימים לסוג הדוד, ובדוד 200 ליטר, למשל, יהיה צורך בשני קולטים גדולים המסוגלים לספק תפוקת חום גבוהה. הטבלה הזאת מומלצת אולם כל לקוח יכול לבחור את הדוד על פי צרכיו. לדוגמה, למשפחה המתכננת הוספת נפשות תהיה ההמלצה לקחת מראש דוד שמש גדול ממה מהטבלה קובעת, וכן הלאה. מתקין דודי שמש יקפיד על התקנה על פי הכללים המקובלים. הקולטים יהיו מופנים דרומה ובזווית 45 מעלות. זאת הזווית הנחשפת ביותר למרבית קרני השמש ביום. בעת ההתקנה יוסיף את כל האלמנטים הנדרשים ובכלל זה, שסתום בטחון, ברז ניתוק, ברז ערבול, צנרת מתאימה ועוד. תהליך יצירת החום נעשה בקולטים. הקולט הוא מעין קופסה אטומה שחלקה העליון עשוי זכוכית שקופה. תחתית ודפנות הקולט עשויים מחומרים מבודדים כהים. קרני השמש נלכדים בקולט ויוצרים חום המחמם את המים שבצנרת העוברת בתוכו. אלו מוזרמים לדוד ומשם לברזים.

בימי חורף ובימים קרים בהם אין שמש מתחממים המים באמצעות החשמל. גוף חימום איכותי יחמם את המים ויש לכוון את התרמוסטט לכ 60 מעלות צלסיוס. כוונון גבוה יותר עלול לגרום לאיבוד חום ולהצטברות אבנית על גוף החימום שעלולה לגרום לקלקולו. דודי שמש מיוצרים על ידי חברות ישראליות אשר מקפידות על תהליך ייצור תקני. כל דוד יורכב מחומרים מבודדים דוגמת פוליאוריטן, בתוכו יהיו ציפויי אימייל והמסגרת תהיה עשויה פח צבוע לבן. לכל דוד ניתן אחריות יצרן אשר תקופתה נקבעה על פי שיקוליו. קיימת גם אחריות התקנה. התקנת דודי שמש בתל אביב מתבצעת על ידי חברת "אנרגית הטבע" אשר מספקת גם אחריות ביצוע. לחברה יש תשתית מתאימה הכוללת צוותי עובדים וטכנאים מיומנים, וכן, ניידות שירות מאובזרות בכל הנדרש. התיקונים ייעשו על פי קריאה דחופה או על ידי הזמנה מסודרת. תקלות יכולות לקרות בגלל פיצוץ בצנרת, גוף חימום שהתקלקל, הצטברות אבנית ועוד. במידה ויהיה צורך בחלקים חדשים יותקנו אך ורק תקניים וכאלו המאושרים על ידי היצרנים. טיפולי תחזוקה נדרשים רבות לקולטים וכל טיפול כזה עשוי להאריך חייו. אורך חייו של דוד שמש הינו כעשר שנים ומומלץ שאת הדוד החדש תבצע חברה  המאושרת על ידי היצרן.

מתקין מורשה דודי שמש כרומגן ואמקור

לקוחות ממליצים

מירי

שירות מעולה במחירים מצוינים
5.0
2019-01-22T20:41:20+00:00
שירות מעולה במחירים מצוינים
5
1

מידע שימושי לשירותכם

איך עובד דוד שמש
Uncategorized

איך עובד דוד שמש

איך עובד דוד שמש? בכל בית או מבנה שבו מתגוררים ושוהים אנשים יש צורך לחמם את המים בברזים. קיימות שיטות

הנפחים המומלצים לפי מספר הנפשות

2 נפשות ומעלה

דוד שמש 80 ליטר

3 נפשות ומעלה

דוד שמש 120 ליטר

4 נפשות ומעלה

דוד שמש 150 ליטר

5 נפשות ומעלה

דוד שמש 200 ליטר

אנו מומחים לתיקון והתקנת כל דודי השמש והחשמל

אנו בחברת אנרגיית הטבע מתחייבים לשירות מקצועי ולאחריות מלאה על כול עבודה, אנו מתחייבים לתת שירות לשביעות רצונם של כל לקוחותינו.

כל הדוודים שאנו מספקים עומדים בתקן הישראלי המחמיר IS-9001 ונושאים תו תקן ישראלי.

מעוניינים בהצעה משתלמת במיוחד?

לפרטים נוספים חייגו אלינו 050-800-5862 או מלאו את הטופס משמאל ונשוב אליכם בהקדם.